11 Harika Wallpaper

Hepimiz zaman zaman bilgisayarımızın duvar kağıdını değiştirmek isteriz. Bu yüzdendir ki, internette en çok aranan kelimelerin başında wallpaper, duvar kağıdı gibi kelimeler bulunmakta. Bir çok internet sitesi de size direk olarak temiz wallpaper sunmaz, reklamlarla dolu sayfalar, tıklamalar ile bir türlü sonu gelmeyen galeriler ya da hd wallpaper adı altında ufacık resimler sunar.

Biz de zaman zaman duvar kağıdı araması yapıp, bu sıkıntıları yaşadığımız için arşivimizi sizlerle parça parça paylaşmaya karar verdik. Aşağıdaki küçük resimlere tıklayarak resmin geniş halini görebilir, geniş halinin üzerine tıklayarak da büyük resim dosyasına erişebilirsiniz.

Arşivimizde mümkün olduğunca temiz görsellere yer vermeye çalışacağız. Sağında solunda reklam ya da logo bulunmayan, görüntü kalitesinin yüksek olduğu ve olabildiğince büyük boyutlu görseller paylaşacağız. Eğer paylaştıklarımız arasında beğenmediğiniz ya da reklam içeren görsel olduğunu düşünüyorsanız lütfen yorum yazarak bize bildirin, kaldıralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir