Merhaba dünya!

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba! Siber Teknoloji olarak en son ne zaman yayındaydık bilinmez ama bu kadar ara verdiğimiz yeter. Artık günlük paylaşımlarımızı yapacağımız, beğendiğimiz teknoloji haberleri ve ipuçlarını, duvar kağıtlarını ve daha bir sürü içeriği sizlere sunacağımız yeni arayüzümüz ile yayındayız.

Eskiden teknoloji haberleri ağırlıklı olarak yayın yaptığımız sitemizde artık bir takım konularda herkesin ihtiyacı olabilecek ipuçlarına yer vereceğiz. İnternette beğendiğimiz duvar kağıtlarını sizlerle paylaşacağız. Kimi zaman ücretsiz programlar, kimi zaman yasal sınırlar içerisinde torrent paylaşımları, kimi zaman da teknoloji haberlerini sizlere ileteceğiz. Herhangi bir maksadımız yok, tamamen hobi amacıyla çalışacağız. Bazen iş yoğunluğumuz çok olacak, hiç bir şey paylaşamayacağız. Bazen ise sizlere ulaşması için içeriklerimizi önceden zamanlayacağız. Bundan sonra bir şekilde yayında kalacağız.

Sitemiz için bir de mobil uygulama yapmayı planlıyoruz, ama tam olarak nasıl bir konsept dahilinde olması gerektiğine karar veremedik. Bu yüzden Siber Teknoloji mobil uygulaması bir süre hayal olarak kalacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir